In Aktualności

Poznajcie tegorocznych laureatów!

Jury jednogłośnie przyznało Złotą Kieszeń Nagrodę Grand Prix, jako  nagrodę zespołową dla spektaklu „Robert Robur” w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. Nagrodę otrzymują: Aleksandra Wasilkowska (scenografia), Robert Mleczko (wideo), Bartosz Nalazek (reżyseria światła), Sławomir Blaszewski (kostiumy) – za niezwykle spójny i integralny obraz wizualny, a także ogólny kunszt wykonawczy.

Jury z pełnym przekonaniem przyznało Złotą Kieszeń za najlepszą scenografię Barbarze Hanickiej za scenografię do spektaklu „Idiota” w reżyserii Pawła Miśkiewicza. Podkreślili tym samym, że cechuje  ją niebywała spójność  oraz ciekawe rozwiązanie  przestrzeni w całym spektaklu z uwzględnieniem estetyki detalu, kolorystyki i różnorodności materii.

Jury jednomyślnie przyznało Złotą Kieszeń za najlepsze kostiumy Justynie Łagowskiej za przygotowanie kostiumów do spektaklu „Wesele” w reżyserii Jana Klaty – z uwagi na ich doskonałą syntezę z całością dzieła scenicznego oraz za umiejętność ich projektowania, łącząc przy tym myślenie symboliczne z romantycznym w korelacji z dbałością o każdy detal.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać