SPONSORZY

MECENAS FESTIWALU

2017-logo-budimex

Budimex realizując kluczowe inwestycje w całej Polsce każdego dnia „rysuje” jej krajobraz. Jest blisko społeczności lokalnych, które wspiera w wielu inicjatywach, także tych związanych z kulturą i sztuką. Objęcie mecenatem festiwalu „Scena w budowie”, który odbędzie się w wybudowanym przez spółkę lubelskim Centrum Spotkania Kultur to dla nas wielki zaszczyt.

PARTNERZY

2017-logo-perlage

Cisowianka Perlage to marka od lat związana z polską modą i kulturą. Wspiera Teatr Wielki Operę Narodową i najlepszych polskich projektantów a teraz również Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Cisowianka Perlage to naturalna woda mineralna o wyjątkowym musowaniu. Zamknięta w pięknej błękitnej butelce jest nieodzowną towarzyszką eleganckich gal oraz mniej formalnych spotkań towarzyskich.

2017-logo-bmw

Dealer BMW M Best Auto, to nie tylko jedyny Autoryzowany Dealer samochodów BMW na Lubelszczyźnie (dostępnych teraz również ze znakomitym, ekologicznym napędem hybrydowym).  Best Auto to także patron wielu działań w przestrzeni społecznej regionu. Mecenas kultury, który wspiera wiele wartościowych inicjatyw społeczności lokalnej.

2017-logo-olimp
2017-logo-felicity

Warsztaty dla dzieci sponsoruje Moja Pierwsza Cisowianka.

2017-logo-cisowianka

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać